На п’єдесталі – Христина Джангобекова і Владислав Тодорук

Представники Львівського державного університету фізичної культури вкотре відзначилися вдалими виступами на турнірах різного рангу з бадмінтону. Зокрема, студент ЛДУФК, кандидат у майстри спорту Владислав Тодорук (3 група ФФВ) на традиційному юнацькому турнірі „Кубок визволення” в Харкові виборов четверте місце в одиночній категорії, друге – в парі з Олександром Любимовим з Дніпропетровська, п’яте – у парі з вінничанкою Олександрою Гуйван.

На престижному міжнародному турнірі рівня Future Series – Yonex Slovak Open 2014 у словацькому місті Тренчин срібну медаль в одиночній категорії здобула досвідчена представниця Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту Христина Джангобекова. У змішаній парі з Владиславом Гуркалом Христина посіла 9 місце. В парній категорії Гуркало Владислав разом з Ткачуком Артемом (Вінниця) зайняли усе те ж 9 місце.