«Новорічний День стрибуна-2014»

26 грудня в легкоатлетичному манежі «СКІФ» ЛДУФК відбувся ювілейний 45-й «Новорічний День стрибуна». Традиційно, цей святковий турнір, ще з 1969 року проводить кафедра легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури. Програма Новорічного Дня стрибуна включає змагання з легкоатлетичних стрибків серед жінок та чоловіків: стрибків у довжину, потрійним та стрибків у висоту.

Цьогоріч його учасниками стали легкоатлети з Києва, Тернополя, Луцька, Хмельницького, Мукачева, Ужгорода, Рівного, Львова і області (міста Червоноград та Сокаль). За Львів виступали стрибуни ВНЗ – ЛДУФК, НУ «ЛП», а також СК «Висота», СК «Оріон Олімпік», ЛШВСМ та ДЮСШ: КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, ДЮСШ «Колос», ДЮСШ «Сокіл».

У стрибках у довжину серед жінок змагалося 13 спортсменок. Переможницею змагань з результатом 6 м 16 см стала студентка третього курсу факультету спорту Львівського державного університету фізично\ї культури Наталія Сахарук. Друге місце з результатом 5 м 89 см посіла Сенченко Аліна (м. Мукачево). Третє місце виборола Колотій Анастасія з Хмельницького (результат 5 м 59 см). На жаль, фаворитка та призерка минулих змагань (2012, 2013 рр.) МСУМК, чемпіонка України, Бех Марина (м. Хмельницький) усі три спроби виконала невдало, хоча своєю участю додавала запалу у боротьбі за перемогу.

Не менш цікавою була боротьба у секторі для стрибків у довжину серед чоловіків. За перемогу змагалися 25 спортсменів. Переможцем став Крук Сергій (м. Тернопіль) з результатом 7 м 40 см. Друге місце посів Яловик Антон (м. Луцьк) з результатом 7 м 24 см. Бронзу виборов Матвєєв Артем (м. Сокаль, ДЮСШ «Сокіл») з результатом 7 м 09 см.

У потрійному стрибку серед чоловіків переможцем став Дяків Михайло, представник СК «Висота», (результат 14 м 61 см), ІІ місце посів Ворко Віктор з м. Тернополя (результат 14 м 57 см), ІІІ місце належить Булаку Оресту (СК «Оріон Олімпік»); його результат – 13 м, 77 см.

Серед жінок у потрійному стрибку знову перемогу святкувала Наталія Сахарук (студентка ІІІ курсу ФС ЛДУФК) з результатом 12 м. 91 см. І цим результатом Наталка не тільки покращила особистий результат, але й встановила новий рекорд турніру! (Нагадаємо, що рекорд, який побила наша спортсменка тримався ще з 2007 року, і встановила його тодішня студентка ЛДУФК Пушкар Софія). Другою була Заїка Марія (м. Київ), її результат – 12 м 83 см. Третє місце посіла Сироїд Марія також з м. Києва (результат – 11 м 72 см).

У стрибках у висоту змагалося 13 чоловіків. У тривалій боротьбі – нога в ногу – боролись за висоту 2 м 10 см Аршинник Владислав (ЛДУФК, СК «Висота»), Слісенко Сергій (СК «Висота»), Нетикша Віталій (ЛДУФК, СК «Висота»), Франциско Ланга (ЛДУФК, СК «Висота»), Ворко Віктор (Тернопіль, СК «Оріон Олімпік»). З першої спроби цю висоту підкорив Слісенко С., інші спортсмени усі три спроби виконали невдало. Також Сергій намагався підкорити висоту 2 м 13 см, проте безуспішно. Але це не завадило стати йому переможцем змагань з результатом 2 м 10 см. Друге місце розділили двоє спортсменів Аршинник Владислав та Ворко Віктор з результатом 2 м 05 см.

Серед жінок висоту підкорювало 9 спортсменок (представниці Львова, Червонограда, Тернополя, Києва). Першу сходинку п’єдесталу посіла Пилявець Анна (СК «Висота»), продемонструвавши результат 1 м 75 см. ІІ місце з результатом 1 м 70 см посіла Стефанишин Христина (м. Тернопіль). ІІІ-є місце розділили Конащук Ірина та Лукачат Юлія з м. Тернополя; результат спортсменок 1 м 65 см.

Загалом, змагання відбувалися по-родинному в урочистій, теплій і передсвятковій атмосфері.