Обговорення актуальних проблем підготовки фахівців для галузі фізичної культури і спорту в контексті імплементації Закону України «Про вищу освіту»

Ректор Львівського державного університету фізичної культури. професор Євген Приступа взяв участь у круглому столі Актуальні проблеми підготовки фахівців сфери фізичної культури і спорту в контексті імплементації Закону України «Про вищу освіту», який 17 грудня відбувся у Києві в НУФВСУ. Круглий стіл проводився спільно з Науково-методичною комісією з вищої освіти в галузі знань «Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини» Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України та Відділенням вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

Окрім ректора ЛДУФК, професора Приступи Є. Н., участь у круглому столі взяли: заступник директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Фоменко М. М.; дійсний член Національної академії педагогічних наук, професор Євтух М. Б.; ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, професор Імас Є. В.; радник ректора НУФВСУ, професор Платонов В. М.; перший проректор НУФВСУ, професор Дутчак М. В.; проректор з наукової роботи НУФВСУ, професор Кашуба В. О.; ректор Харківської державної академії фізичної культури, професор Ажиппо О. Ю.; ректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, професор Носко М. О.; перший проректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, професор Цьось А. В.; директор Інституту фізичного виховання і спорту національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, професор Тимошенко О. В.; перший проректор з науково-педагогічної роботи Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту, доцент Афанасьєв С. М.; директори галузевих інститутів інших вишів, декани, заступники деканів, які представляли 21 виш України, декани та завідувачі кафедрами НУФВСУ.

Учасники круглого столу розглянули питання збереження предметної галузі «Фізична культура і спорт», автономність вищих навчальних закладів, зміни обліку в нормах часу навчальної роботи науково-педагогічних кадрів, особливості приймальні компанії 2015 року та багато інших питань з підготовки фахівців для сфери фізичної культури і спорту.