Оксана Гергель виборола "срібло" чемпіонату Європи

У ці дні, з 17 по 23 червня, в польському місті Катовіце триває чемпіонат Європи з вільної, греко-римської й жіночої боротьби серед юніорів і молоді. У третій день змагань Студентка Львівського державного університету фізичної культури, член національної збірної України Оксана Гергель (31 група ФФВ) здобула срібну нагороду у ваговій категорії до 59 кг.На шляху до перемоги Оксана на єдиному подиху пробилася до фіналу, а вже у вирішальному поєдинку поступилася Петрі Оллі з Фінляндії.

Вітаємо нашу студентку ї її особистого тренера, заслуженого тренера України Андрія Пістуна та кафедру атлетичних видів спорту ЛДУФК з успішним виступом на чемпіонаті Європи та бажаємо спортивного "фарту" на чемпіонаті світу серед студентів, що відбудеться у першій декаді липня в Угорщині. До цього студентського турніру готується дев'ять студентів кафедри.