Олена Підгрушна – найкраща спортсменка України у січні

Національний олімпійський комітет визнав капітана збірної України з біатлону, аспірантку Львівського державного університету фізичної культури Олену Підгрушну найкращою спортсменкою січня.
Наставників біатлоністки Григорія Шамрая та Ігоря Починка названо найкращими тренерами місяця. Саме Олена першою з українських спортсменів виборола медаль в олімпійському 2014 році. На початку січня біатлоністка посіла третю сходинку у спринті на етапі Кубка світу, який відбувся в німецькому Оберхофі, інформує noc-ukr.org.
Відзначимо гарну тенденцію наших лідерів біатлону напередодні сочинської Олімпіади. У минулому місяці саме представниця цього виду спорту була визнана найкращою спортсменкою грудня. Після свого тріумфального виступу на етапах світового Кубка це престижне звання було присвоєно Валентині Семеренко.
Нагадаємо, що Олена Підгрушна є однією з рекордсменок з отримання подібних престижних нагород. Найкращою спортсменкою України Підгрушна стає вже вп’яте, поступаючись в цій номінації лише фехтувальниці Ользі Харлан (у її активі – шість відзнак).

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ