Олена Підгрушна – олімпійська чемпіонка

Жіноча збірна України з біатлону виграла естафету на ХХІІ зимовій Олімпіаді-2014! Сестри Віта і Віля Семеренко із Сум, киянка Юлія Джима та тернополянка, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна! Їм не було рівних на Білих Іграх-2014 у Сочі! Позаду залишилися збірні Росії та Норвегії!


Наша команда чудово провела всю гонку – від початку і до кінця. З першого ж етапу Україна вийшла в лідери, і далі питання стояло тільки в тому, щоб утримати той відрив, який у нас був. На першому ж етапі проблема з гвинтівкою відкинула Німеччину далеко назад, Франція взагалі змушена була знятися з перегонів після падіння Брюне. Основними переслідувачами української команди стали росіянки і норвежки.


Ключовим моментом всієї гонки стала «стійка» Валі Семеренко. Вона допустила три промахи в перших п’яти пострілах, після чого вона не мала права на помилку. Але в цей критичний момент наша спортсменка зібрала всю волю в кулак і потрапила в мішень трьома запасними патронами! Помилися вона хоч раз, і суперниці накрили б її. А так вона передала естафету Олені Підгрушної з 28-секундним відривом від переслідувачів.


Підгрушна стріляла відмінно. І хоч Бергер і Вілухіна теж не схибили на стрільбі, але Олену було вже не втримати. Вона мчала на фініш як тільки могла! І ніхто не зміг до неї і близько наблизитися!


Довгоочікувана перемога України! Останній і єдиний раз Україна завойовувала золоту медаль на зимових Олімпіадах в 1994 році. Це зробила фігуристка Оксана Баюл.


www.zik.ua

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ