Основи медичних знань

Пропонуємо ознайомитися з навчальним посібником для студентів вищих навчальних закладів, рекомендованим Міністерством освіти і науки України (лист № 1/11-12921 від 13.08.2013), „Основи медичних знань”.
Автор – кандидат медичних наук, доцент кафедри здоров’я людини нашого Університету Ольга Іллівна РЯБУХА.

Рябуха О. І.
Основи медичних знань : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / Рябуха О.І. – Л. : ЛДУФК, 2013. – 256 с.
ISBN 978-966-2328-60-8

У навчальному посібнику висвітлюються загальнотеоретичні аспекти здоров’я та розкриваються можливості використання автоматизованих систем діагностики, обліку й оцінювання його стану, характеризуються найпоширеніші чинники ризику захворюваності, розглядаються сучасні погляди на реактивність організму, причини захворювань, механізми й особливості перебігу патологічних процесів, стрес.

Для студентів вищих навчальних закладів фізкультурного профілю, учителів фізичного виховання, тренерів, методистів оздоровчих центрів.