Вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України (лист 1/11-5053 від 7.04.2014), „Оздоровчий фітнес у фізичному вихованні студентів навчальної секції фізичної реабілітації”.
Автори – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри фізичного виховання і спорту Львівської комерційної академії Вікторія Валеріївна ІВАНОЧКО, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри фітнесу і рекреації нашого Університету Ірина Борисівна ГРИБОВСЬКА і кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії та фізіології Федір Васильович МУЗИКА.

Іваночко В.
Оздоровчий фітнес у фізичному вихованні студентів навчальної секції фізичної реабілітації : навч. посіб. / Вікторія Іваночко, Ірина Грибовська, Федір Музика. – Л. : ЛДУФК, 2014. – 128 с.
ISBN 978-966-2328-73-8

У навчальному посібнику подано особливості організації та методики проведення занять з фізичного виховання зі студентами навчальної секції фізичної реабілітації. Розглянуто можливість використання сучасних оздоровчих технологій в процесі занять зі студентами, які мають відхилення у стані здоров’я. Подано рекомендації щодо особливостей складання оздоровчих фітнес-програм з використанням базової аеробіки (на прикладі кардіо-респіраторних захворювань).