Перемоги і рекорди студентів ЛДУФК

Збірна команда Львівської області, за яку виступали і студенти Львівського державного університету фізичної культури, виборола друге загальнокомандне місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів у Коломиї.

Зокрема, тріумфальним став виступ братів Дорохіних. У перший змагальний день вагової категорії до 59 кг Ігор Дорохін (2 група ФС) виборов беззаперечну перемогу з сумою триборства 800 кг (202,5+115+182,5), випередивши свого суперника на 20 кг в сумі триборства. Другий змагальний день приніс в скарбничку Львівської області ще одну золоту нагороду та два рекорди України. Студент 2 групи факультету спорту Роман Дорохін у ваговій категорії до 74 кг виборов першу сходинку чемпіонату України з сумою триборства 655 кг (255+142,5+257,5). В останній змагальній вправі (тяга станова) Роман встановив два рекорди України серед юнаків (253 кг та 257,5 кг). За результатами виступів двоє студентів ЛДУФК представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи серед юнаків, який з 9 по 13 квітня пройде у російському місті Санкт-Петербург. Отож, вітаємо спортсменів та їхніх тренерів Погребінського В.А., Розторгуй М.С. і бажаємо їм успішного виступу на міжнародних змаганнях!

У змаганнях юніорів і юніорок студентка 22 групи факультету спорту Марія Ільницька виборола золоту нагороду вагової категорії до 52 кг, зібравши суму триборства 365 кг (145+90+130). В останній вправі Марія у двох спробах намагалася підкорити рекорд України в тязі становій серед юніорок 157,5 кг та зібрати суму, що відповідає нормативу майстра спорту міжнародного классу. Але, на жаль, цього дня вага не підкорилася спортсменці.

В останній змагальний день на коломийському помісті боротьбу розпочали представники важких вагових категорій. У ваговій категорії до 105 кг двоє наших студентів Нижник Богдан (51 ФС) та Адамчук Ігор (43 ФС) вибороли призові місця. Богдан Нижник у напруженій боротьбі поступився більш досвідченому супернику Фролову Едуарду з Донецька та посів срібну сходинку чемпіонату України з сумою триборства 815 кг (310+220+285). Адамчук Ігор з сумою триборства 790 кг (310+195+285) здобув бронзову нагороду серед представників вагової категорії до 105 кг. За результатами виступів спортсменів Марія Ільницька представлятиме Україну на чемпіонаті Європи серед юніорок, з чим вітаємо як саму атлетку, так і її тренера Розторгуй М.С.!