Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів  21 березня 2014 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулась Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році галузі наук "Туризм".

За результатами аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції студентка другого курсу факультету здоров’я людини та туризму Вишневська Марія посіла ІІ місце. Тема доповіді: "Рекреаційні ресурси Вінницької області як засіб формування здорового способу життя".

Вітаємо Марію та її наукового керівника Волошина Івана Миколайовича з успіхои.