Львівське обласне спортивне товариство
„Гарт"

Наказ №27

Від 27 березня 2014 року

„Про підсумки проведення міжвузівських змагань "Універсіада Львівщини -2013"

Протягом 2013 року Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти науки України спільно з Львівським обласним спортивним товариством „ Гарт" та з міжвузівською науково - методичною комісією з фізичного виховання, здоров'я і спорту було проведено ряд спортивно - масових заходів зі студентами ВНЗ III - ІУ p.a., основними з яких були обласні змагання серед студентів за програмою "Універсіада Львівщини -2013".

Фінальній частині Універсіади передували змагання серед навчальних груп, курсів, факультетів у ВНЗ, в яких взяло участь 56420 учасників.

Згідно з календарем та положенням "Універсіада Львівщини - 2013" відбулися змагання з 33 видів програми , у яких взяло участь 260 збірних команд ВНЗ Львівщини.

У фінальних змаганнях за програмою "Універсіада Львівщини-2013" взяло участь 4760 спортсмена з 17 ВНЗ.
Найбільше команд вищих навчальних закладів взяло участь в змаганнях з фут залу - 14,баскетболу (чол..) - 13,н/тенісу - 13, легкої атлетики - 13, пауерліфтінгу (чол.) - 13,волейболу(чол.)- 12, армрестлінгу - 12, легкоатлетичному кросі - 12, шахів - 10.

В проведенні змагань слід відзначити вагому підтримку ректорів, безпосередню допомогу кафедр фізичного виховання: Львівського державного університету фізичної культури, Національного університету "Львівська політехніка", Львівського Національного медичного університету ім. Д.Галицького, Національного університету ім. І. Франка, Львівської комерційної академії, Дрогобицького державного педагогічного університету, Львівського національного аграрного університету, Львівської національної академії ветеринарної медицини ім.С.Гжицького, Української академії друкарства.

На високому організаційному та професійному рівні провели змагання головні судді з видів спорту :

Футзал - Сергій Бабіч, баскетбол (чол.)- Анатолій Заверікін (НУ „ЛП"), легка атлетика - Ярослав Свищ (ЛДУФК), пауерліфтінг (чол.) -Володимир Оліярник (НУ „ЛП"), волейбол - Володимир Левків (ЛДУФК), армрестлінг Богдан Іваницький, настільний теніс - Ігор Тихий (НУ „ЛП"), легкоатлетичний крос - Руслан Павлось (НУ'ЛП"), шахи Святослав Попович(ЛНУ) та Артем Хрипач (НУ „ЛП"),бадмінтон - Віра Мудра (ЛНУ), стрільба з лука - Любомир Стрельбицький (ЛНМУ), теніс - Олександр Новицький (ЛНМУ).

Виходячи з вищенаведеного та на підставі протоколів головної суддівської колегії наказую:
1.    Затвердити результати змагань комплексного заліку „Універсіада Львівщини - 2013" серед збірних команд ВНЗ III - IV p.a. ( додається )
2.    Відповідно до положення про проведення змагань „Універсіада Львівщини - 2013" нагородити переможців та призерів Універсіади кубками та грамотами відповідних ступенів Львівського обласного спортивного товариства „Гарт" а саме:

По 1 групі:  І місце -Львівський державний університет фізичної культури з результатом 15410 оч.
 II місце - НУ "Львівська політехніка" з результатом 13403 оч.
III місце - Львівський Національний медичний університет ім. Д. Галицького з результатом 9904 оч.

По 2 групі:  І місце -Львівський національний аграрний університет з результатом 6317 оч.
II місце - Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького з результатом 5506 оч.
ІІІ місце - Українська академія друкарства з результатом 4671. оч.

По 3 групі:[nbsp] І місце -Львівська академія сухопутних військ ім.. П. Сагайдачного з Результатом 4121 оч.
ІI місце - Львівська державна фінансова академія з результатом 3599 оч.
ІIІ місце -. Львівський державний інститут банківської справи 3545 оч.

2. За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту серед студентської молоді, досягнуті при цьому успіхи, висловити подяку:

Приступі Євгену Никодимовичу - ректору Львівського державного університету фізичної культури,
Бобало Юрію Ярославовичу - ректору Національного університету „Львівська політехніка"
Зіменковському Борису Семеновичу - ректору Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького
Снітинському Володимиру Васильовичу - ректору Львівського національного аграрного університету,
Стибель Володимиру Володимировичу - ректору Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького,
Дурняку Богдану Васильовичу - ректору Української академії друкарства
Ткачуку Павлу Петровичу - начальнику Академії сухопутних військ України їм. П. Сагайдачного,
Скотній Надії Володимирівні - ректору Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка,
Копичу Івану Михайловичу - ректору Львівської комерційної академії,
Козяру Михайлу Миколайовичу - ректору Львівського державного університету безпеки життєдіяльності,
Буряку Петру Юрієвичу - ректору Львівської державної фінансової академії