Підсумкова конференція конкурсу студентських наукових робіт: "Мальовнича Україна – туристична край"

23 травня 2014 року на базі Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана» відбулася підсумкова конференція конкурсу студентських наукових робіт «Мальовнича Україна – туристична край» у 2013/2014 навчальному році. У конференції  взяли участь 28 студентів, які презентували 28 вищих навчальних закладів України. Львівський державний університет фізичної культури на даному заході презентувала студентка четвертого курсу факультету здоров’я людини та туризму Карабін Вікторія.

За результатами підсумкової конференції конкурсу студентських наукових робіт «Мальовнича Україна – туристична край» Карабін Вікторія була відзначена дипломом за підготовку проекту «Палац Потоцьких у м. Червоноград як перспективний туристичний об’єкт».

Вітаємо студентку та її наукового керівника доцента Голода Андрія Петровича з успішним виступом у підсумкової конференції конкурсу студентських наукових робіт «Мальовнича Україна – туристична край».