П'ять медалей з Кубка України

З 26 по 30 листопада Коломия приймала Кубок України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок. Його учасниками стали атлети з 16 областей. Серед учасників цих змагань були студенти Львівського державного університету фізичної культури,які здобули одну золоту, одну бронзову та три срібні нагороди.

Студентка 32 групи факультету спорту, майстер спорту України, член збірної команди України з пауерліфтингу серед юніорок Марія Ільницька у ваговій категорії до 57 кг виборола "золото" Кубка України з сумою триборства 410 кг (155+95+160). А в абсолютній першості за формулою Уілкса серед представниць усіх вагових категорій Марія виборола "срібло".

Майстер спорту, член збірної команди України з пауерліфтингу серед юнаків Ігор Дорохін (22 ФС) у ваговій категорії до 59 кг посів другу сходинку Кубку України з сумою триборства 477,5 кг (180+112,5+185), поступившись більш титулованому супернику.

Майстер спорту України, член збірної команди України з пауерліфтингу серед юніорів Богдан Нижник (53 ФС) у напруженій боротьбі в ваговій категорії до 105 кг посів третю сходинку змагань з сумою триборства 825кг (315+225+285), випередивши свого суперника на 15 кг.

Майстер спорту Ігор Адамчук (52 ФС) у ваговій категорії до 120 кг виборов срібну нагороду з сумою триборства 775 кг (315+220+240).

В загальнокомандному заліку Львівська область посіла друге місце на Кубку України.

Вітаємо спортсменів та їхнього особистого тренера, викладача кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК Марію Розторгуй з успішним виступом на Кубку України!