"П'ята стихія" запрошує до праці

У Львівському державному університеті фізичної культури відбулася зустріч cтудентів із туроператором «П'ята стихія». Цей захід покликаний сприяти подальшому працевлаштуванню наших випускників напряму "Туризм".

Директор фірми розповіла нашим студентам про специфіку роботи «П'ятої стихії», якій нині потрібні молоді, креативні менеджери. Адже туристичні маршрути працівники фірми складають самі, працюючи на те, щоб показати найбільш привабливі куточки Західної України. Мультимедійно було представлено новий річковий маршрут Дністерським Каньйоном на уніікальному мілководному судні «Юрій».

Закликаючи до співпраці, студентам запропонували стажування, гнучкий графік роботи, а також професійне вдосконалення на основі систематичних тренінгів.

Раніше за такої співпраці відділом інформаційного забезпечення, профорієнтації та працевлаштування ЛДУФК було направлено на стажування дев'ять студентів магістратури кафедри туризму.