Представники ЛДУФК готуються до Всесвітньої Універсіади

24 січня 2015 року у словацьких Татрах (Штребське Плесо) стартує XXVII Всесвітня зимова Універсіада, а 4 лютого естафету Універсіади прийме іспанська Гранада. Цій темі і був присвячений виконком ВГО «Спортивна студентська спілка України», який відбувся 18 листопада в залі засідань вченої ради Національного педагогічного університету імені Драгоманова. У засіданні виконкому брав участь ректор Львівського державного університету фізичної культури, доктор педагогічних наук професор Євген Приступа.

– Це надзвичайно важливий виконком, – зазначив Євген Никодимович. – Ми переконалися, що усі відповідні служби міністерства, комітету, національних федерацій, спортивної студентської спортивної спілки працюють чітко і злагоджено. Керівникам вишів, особливо спеціалізованих, варто постійно бути в курсі подій щодо підготовки до Універсіади і допомагати спортсменам якнайкраще підготуватися до змагань. Пропоную моїм колегам з усіх вітчизняних вишів узяти шефство над кожним спортсменом і вести його до завершення універсіадського циклу, – наголосив ректор ЛДУФК.

Тренер-методист Центральної школи вищої спортивно майстерності освітянського спорткомітету Маргарита Пугачевська проінформувала членів Виконкому щодо кількісного складу спортивної студентської делегації для участі у ХХVIІ Всесвітній зимовій Універсіаді. Таким чином, до складу збірної України увійде 102 особи. Серед них – 68 спортсменів, 19 тренерів, 6 лікарів і 9 працівників штабу.

Львівський державний університет фізичної культури на Всесвітній зимовій Універсіаді-2015 представлятимуть:

– Ченікало Олександр (лижні перегони)
– Калінчук Андрій (стрибки на лижах з трампліну)
– Климчук Андрій (стрибки на лижах з трампліну)
– Баланда Руслан (лижне двоборство)
– Вілівчук Олег (лижне двоборство)
– Морозов Валерій (лижне двоборство)
– Пасічник Віктор (лижне двоборство)
– Чундак Анна-Марія (сноубординг)
– Марійчин Андрій (гірськолижний спорт)
– Кільчицький Віталій (біатлон)
– Стефанишин Ольга (лижні перегони, біатлон)

Насамкінець члени виконкому ознайомилися з новими варіантами спортивної форми, в якій українські спортсмени представлятимуть нашу державу на головному студентському спортивному форумі, який на початку 2015 року прийматиме Словаччина (24 січня – 1 лютого) та Іспанія (4 – 14 лютого).

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ