Представники ЛДУФК на Іграх у Сочі

Два тижні залишилося до початку зимової Олімпіади, офіційне відкриття якої заплановане на 7 лютого. Національний Олімпійський комітет України оприлюднив імена вітчизняних спортсменів, котрі презентуватимуть Україну на Іграх у Сочі. Приємно, що у цьому послужному списку із 39 осіб є й представники Львівського державного університету фізичної культури. Головна ж надія на медальний успіх – аспірантка ЛДУФК, капітан збірної України з біатлону Олена Підгрушна.

Повний список представників ЛДУФК на Іграх у Сочі:

1. Олена Підгрушна (біатлон), 1987 р.н., майстер спорту України міжнародного класу, ФСТ «Колос», «Динамо», аспірант Львівського державного університету фізичної культури, перший і теперішній тренер — Ігор Починок.
2. Олена Шмухова (санний спорт), 1993 р.н., майстер спорту, ФСТ «Колос», СДЮШОР «Беркут», студентка Львівського державного університету фізичної культури, тренери – Вахрушев В.В., Баїк І.Я., Жеребецький О.Р.
3. Олена Стецьків (санний спорт), 1994 р.н., майстер спорту, ФСТ «Колос», СДЮШОР «Беркут», студентка Львівського державного університету фізичної культури, тренери – Вахрушев В.В., Жеребецький О.Р., Баїк І.Я.
4. Роман Захарків (санний спорт, двомісні сани), 1991 р.н., майстер спорту, ФСТ «Колос», СДЮШОР «Беркут», студент Львівського державного університету фізичної культури, тренери – Баїк І.Я, Вахрушев В.В., Некотенев В.Ю.
5. Олександр Оболончик (санний спорт, двомісні сани), 1992 р.н., майстер спорту, ФСТ «Колос», Тернопільська ШВСМ, Львівський державний університет фізичної культури, тренери – Малищик А.С., Казмірук В.С.
6. Катерина Григоренко (лижний спорт), 1985 р.н., майстер спорту України міжнародного класу, ФСТ "Колос", аспірант Львівського державного університету фізичної культури, тренери – Фастовець М.М., Штунь М.С., Мірець М.

7. Андрій Кісь (санний спорт), 1982 р.н., майстер спорту, ФСТ «Колос», вихованець СДЮШОР «Беркут» (Львів), Львівська ШВСМ, випускник НУ «Львівська Політехніка» та Львівського державного університету фізичної культури, учасник двох зимових Олімпіад 2006 та 2010 років, тренери – Гарцула Т.В., Гарцула В.М., Собота Ю.Б.