Представники ЛДУФК – переможці чемпіонату України

Студент третього курсу факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури Володимир Бородулько разом з минулорічним випускником ЛДУФК Віталієм Покотилом у складі екіпажу-четвірки каное перемогли на трьох дистанціях (200 м, 500 м, 1000 м) на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед студентів, який з 4 по 6 липня відбувся у Дніпропетровську.

Зазначимо, що у змаганнях взяли участь 83 спортсмени з 29 вищих навчальних закладів ІІІ-ІУ рівнів акредитації 11 областей України. Серед учасників – два майстри спорту міжнародного класу, 76 майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту України, чемпіони та призери міжнародних змагань.


У загальнокомандному заліку перше місце виборов Національний університет фізичного виховання та спорту міста Києва, на другому місці – Дніпропетровський інститут фізичної культури і спорту, третє місце – в Уманського педагогічного університету Черкаської області.

За підсумками чемпіонату буде визначено склад збірної команди України для участі у чемпіону світу серед студентів, який відбудеться 15-17 серпня 2014року в Мінську (Білорусь).

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ