Рекорд від Андрія Проценка – 2 метри 40 см

Студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко продовжує підкорювати усе нові вершини. Зокрема, на VІІ етапі легкоатлетичної «Діамантової ліги–2014» в швейцарській Лозанні Проценко узяв висоту 2 метри 40 сантиметрів.

Щоправда, зробив це наш стрибун у висоту лише з третьої спроби. А інший українець Богдан Бондаренко ті ж 2.40 см узяв з другої спроби. Зазначимо, що до цього особистим рекордом Проценка була підкорена планка на висоті 2 м 35 см. Відтак, упродовж етапу «Діамантової ліги» змагань в Лозанні студент третього курсу кафедри легкої атлетики ЛДУФК (завідувач – доцент Володимир Конестяпін) двічі побив свій рекорд, взявши спочатку з першої спроби 2.38 см, а потім з третьої – 2 м 40 см!

Отож, перше місце виборов Богдан Бондаренко, друге – Андрій Проценко. Третє місце посів Іван Ухов з Росії, а четвертим став Мутаз Баршим з Катару – в обох результат 2 м 38 см.