Остапчук і Первачук – чемпіони України

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури Ростислав Первачук виборов золоту медаль чемпіонату України з боротьби вільної у Броварах.

У фіналі вагової категорії до 70 кг син віце-президента Львівської обласної федерації вільної боротьби та керівника обласної організації ФСТ «Спартак» Віктора Первачука Ростислав переміг студента ЛДУФК Івана Кусяка у напруженому поєдинку – 7:6. Відтак, Ростислав отримав право виступу на чемпіонаті світу в складі національної збірної команди України.

У ваговій категорії до 57 і 65 кг бронзові нагороди вибороли студенти Львівського державного університету фізичної культури Віталій Гурський та Іван Петрів відповідно.

Як завжди, тон у жіночій боротьбі задавали вихованці львівської школи, котрі у Броварах здобули чотири золотих, дві срібні та чотири бронзові медалі. Зокрема, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Юлія Благиня (до 53 кг) у впертій боротьбі таки здолала Лілію Горішню (4:3) і виборола звання чемпіонки України.

У ваговій категорії до 60 кг чемпіонкою України стала студентка ЛДУФК Оксана Гергель, котра у фіналі впевнено здолала Вікторію Лукінську – 6:0. У вазі до 63 кг аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач, котру в борцівських колах усі знають за прізвищем Остапчук, без проблем розібралася із перспективною одеситкою Каріною Станковою 10:2.

У категорії до 69 кг перемогу святкувала випускниця ЛДУФК Алла Черкасова, а аспірантка ЛДУФК Людмила Балушка (до 48 кг) повернулася з чемпіонату України із бронзовою нагородою. Також третє місце і в студенток ЛДУФК Тетяни Лавренчук (58 кг) і Світлани Рижикової (69 кг).