Ще дві золоті медалі з Коломиї

На чемпіонаті України з класичного жиму лежачи, який відбувся в Коломиї з 18 по 20 вересня змагалися близько 300 атлетів. Разом з ними і троє студентів Львівського державного університету фізичної культури, двоє з них здобули найвищі нагороди.

У ваговій категорії до 59 кг серед юнаків чергову перемогу отримав студент 2 курсу факультету спорту Ігор Дорохін з результатом 105 кг. Також чемпіоном України у ваговій категорії до 74 кг став першокурсник факультету спорту Андрій Дах, який продемонстрував результат 122,5 кг.

Студент 22 групи цього ж факультету Роман Дорохін продемонстрував результат 102,5 кг та посів четверте місще.

Вітаємо кафедру атлетичних видів спорту ЛДУФК з успішним виступом на чемпіонаті України.