Що? Де? Коли?

У вівторок, 13 травня 2014 року відбувся ІV Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?». Для участі у турнірі зголосилося 13 команд, які відіграли 3 тури по 12 запитань у кожному. Вперше в турнірі взяли участь команди з першого по п’ятий курс із кожного факультету. Змагання були доволі динамічні, до того ж їх супроводжувала музика із відомої усім телепередачі «Що? Де? Коли?», роздатковий матеріал, відеозапитання, оперативний підрахунок правильних відповідей із виведенням поточних результатів на екран, а також кульмінація змагань – чорний ящик, що з'явився на заключному запитанні.
Спонсором змагань виступив студентський профспілковий комітет ЛДУФК. Професійне суддівство забезпечили старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ольга Шиманова, а також гравець Інтелект-ліги А із гри «Що? Де? Коли» Львівської області Іван Грабовський. Організатором та ведучим цих інтелектуальних змагань був Андрій Синиця.

Цьогоріч перемога, як і в попередні два роки, дісталася команді «Олімп» з факультету фізичного виховання у складі капітана Андрія Штеня та гравців Катерини Домбровської, Зоряни Якімець, Миколи Чучмана, Оксани Митюк та Миколи Голубева. Таким чином ця команда стала триразовим чемпіоном ЛДУФК зі «Що? Де? Коли». Схоже на те, що цей результат ще не скоро буде перевершено. Друге місце посіла команда з факультету здоров’я людини і туризму – «Циклопентанпергідрофенантрен» у складі капітана Олега Гергіля та гравців Тамари Денисової, Дениса Дмитріва, Андрія Васьковича, Андрія Пенцака та Андріани Новосад. Третє місце посіла команда з факультету спорту «Банзай» у складі – капітана Олександра Вауліна і гравців – Корнія Токара, Віктора Кудерчука, Богдана Готя, Галини Мельник та Вадима Плазія.

Усіх призерів нагородили медалями, грамотами й солодощами. П’ять кращих команд отримали квитки в театр, а переможець ще й IV Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?».

Результати ІV Кубка
Львівського державного університету фізичної культури
зі спортивного «Що? Де? Коли?» 2014 р.

Очки

Місце

Олімп (кап. Андрій Штень)

ФВ (44)