«Сфрагістичні пам’ятки січового руху в Галичині першої третини ХХ століття»

Нещодавно побачила світ книга «Сфрагістичні пам’ятки січового руху в Галичині першої третини ХХ століття» кандидата історичних наук, доцента кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури Андрія Олеговича Сови.

Сова А.
Сфрагістичні пам’ятки січового руху в Галичині першої третини ХХ століття / Андрій Сова.– Л. : ЛДУФК, 2014. – 72 с.
ISBN 978-966-2328-75-2

У виданні висвітлено особливості розвитку сфрагістики пожежно-гімнастичної організації «Січ» у Галичині першої третини ХХ ст. Зібрано відбитки січових печаток, виявлених у Центральному державному історичному архіві України у Львові. Джерельною основою дослідження став фонд «Головний січовий комітет гімнастичного і пожежного товариства «Січ», м. Львів». У додатку опубліковано каталог січових печаток. Видання приурочене 150-літтю від дня народження провідного діяча українського спортивно-гімнастичного руху Кирила Трильовського.

Для науковців, фахівців фізичного виховання і спорту та спеціальних історичних дисциплін, студентів, всіх, хто цікавиться історією України.