Сім медалей – із чемпіонату України

Студенти спеціалізації карате WKF Львівського державного університету фізичної культури не лише успішно відстояли честь нашого вишу, але й гучно заявили про себе на всю Україну. Ще б пак – сім завойованих медалей на чемпіонаті України в Чернівцях (22-23 листопада).

Зокрема, чемпіонами України стали Глоговська Богдана (2 гр, ФФВ) у категорії +59 кг (16-17 років), Мястковська Анастасія (21 гр, ФС) у категорії -55 кг (18-20 років), Мельник Галина (41 гр, ФС) у категорії -61 кг. Втретє поспіль чемпіонкою України у вазі -50 кг стала цьогорічня випускниця ЛДУФК Крива Катерина.
Срібними призерами стали – Тушницька Тетяна (41 гр, ФФВ) та Герчук Тарас (22 гр, ФФВ), а Демянчук Ігор завоював «бронзу» у категорії -67 кг (18-20 років.)

Зазначимо, що за медалі чемпіонату України серед кадетів, юніорів і дорослих з карате WKF боролися понад 250 спортсменів із 16 областей України. Для усіх спортсменів – це був дуже відповідальний старт, бо за його результатами проводитиметься комплектація кадетської, юніорської та дорослої національної збірної команди України на 2015 рік. Тому на чемпіонаті були присутні керівники національної федерації та обласного управління, які високо оцінили рівень організації турніру та підготовки спортсменів.

Отож, усім збірникам доведеться плідно готуватися до чемпіонату Європи серед кадетів, юніорів та молоді (Цюріх, Швейцарія, лютий 2015 р.) і дорослого чемпіонату Європи (м. Ізмір, Туреччина, березень 2015 р.). Зазначимо, що на дорослому чемпіонаті Європи будуть розігруватись ліцензії для участі у європейських Іграх-2015 (червень, м. Баку, Азербайджан).