«Спеціальна Олімпіада-Львів»

27 листопада у Львівському Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що на Погулянці відбулася Спеціальна Олімпіада(SpecialOlympics-Lviv) серед учнів 1-4 класів спеціалізованої школи. Організували спортивне свято керівник проекту «Спеціальна Олімпіада-Львів» Андрій Породко, а також координатор «Спеціальної Олімпіади України» у Львівській області, доцент кафедри олімпійського, професійного та адаптивного спорту ЛДУФК Аліна Передерій.

Змагання відбувалися за програмою моторної активності (МАТР), яка складалася з 12-ти завдань спрямованих на перевірку фізичного та розумового розвитку дитини. Слід зазначити, що маленькі діти вперше взяли участь у подібних змаганнях, які проходили поза межами їхньої школи. Нажаль, навчаючись у спеціалізованому закладіі діти не мають можливості повноцінно займатися фізичними вправами, через відсутність добре обладнаного спортивного залу.

Цей захід подарував їм багато позитивних емоцій та вражень. Кожен клас активно вболівав за своїх друзів, підтримував та радів їхнім успіхам. Ще більш враженими залишились волонтери-магістри факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, які активно допомагали в проведенні цього спортивного свята, адже Спеціальна Олімпіада для них це не лише набуття хорошого досвіду у своїй спортивній практиці, але й відчуття суспільної значимості у підтримці інших.

Олена Шеремет
Юлія Савонік