Спеціальні Олімпіади в сучасному світі

Пропонуємо ознайомитися з монографією „Спеціальні Олімпіади в сучасному світі” кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри теоретико-методичних основ спорту нашого Університету Аліни Володимирівни ПЕРЕДЕРІЙ.

Передерій А. В.
Спеціальні Олімпіади в сучасному світі : монографія / Аліна Передерій. – Л. : ЛДУФК, 2013. – 296 с.
ISBN 978-966-2328-56-1

У монографії викладено результати досліджень спортивного руху Спеціальних Олімпіад як складової міжнародної олімпійської системи – історію, сучасний стан, тенденції та перспективи розвитку. Охарактеризовано соціально орієнтовану систему підготовки спортсменів з вадами розумового розвитку, критерії допуску спортсменів до участі в програмах Спеціальних Олімпіад, нормативно-правові та філософські засади руху Спеціальних Олімпіад у сучасному суспільстві.

Видання адресовано науковцям і практикам, координаторам національних та локальних програм Спеціальних Олімпіад, керівникам клубів Спеціальних Олімпіад, учителям спеціальних шкіл-інтернатів, інструкторам реабілітаційних центрів. Монографія буде корисною для студентів і викладачів галузевих навчальних закладів фізкультурного профілю, в підготовці фахівців сфери олімпійського спорту, адаптивного спорту, адаптивного фізичного виховання, в підготовці волонтерів.