Срібло на юніорському Чемпіонаті Європи

07-09 лютого в столиці Португалії м. Лісабон проходив черговий 24-й Чемпіонат Європи серед кадетів, юніорів та молоді з карате WKF. У змаганнях прийняли участь 856 спортсменів віком від 14 до 20 років з 46 країн Європи. Українська делегація, до складу якої входили студентки ЛДУФК М’ястковська Анастасія ( 1 гр. ф\с ) та Мельник Галина (31 гр. ф\с ) складалась з 28 спортсменів, які виступали у двох видах програми змагань ката та куміте.

Наша студентка-першокурсниця М’ястковська Анастасія виступаючи в куміте -54 кг. у віковій категорії 16-17 р.р., впевнено перемігши своїх суперниць з Сербії 2:0, Австрії 5:0, Угорщини 1:0 та Чехії 1:0 пройшла у фінал Чемпіонату Європи. У фіналі українська спортсменка зустрілась з представницею Франції і поступилась їй з мінімальним рахунком 1:0, завоювавши таким чином срібну нагороду чемпіонату.

Студентка третього курсу Мельник Галина в куміте -60 кг. серед молоді (18-20 р.р.), на жаль, поступилась у першому колі  змагань представниці Португалії з рахунком 2:3 і вибула із змагань.

За підсумками Чемпіонату Європи збірна команда України у загальнокомандному заліку з результатом 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова нагорода посіла 9 місце.