Студент ЛДУФК встановив новий рекорд

На популярному в Україні міжнародному турнірі зі стрибків у висоту «Меморіалі Олексія Дем’янюка» студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко з Херсону встановив новий рекорд турніру – 2 м 32 см.

Відтак, попереднє досягнення (231 см) ще одного студента ЛДУФК Дмитра Дем’янюка, яке було встановлено у 2010 році, перевершено. Другий результат 2014 року – 2 м 20 см – у Дмитра Яковенка з Кіровограду. Третіми призерами турніру цього року стали вже згадуваний Дмитро Дем’янюк і росіянин Олександр Шустов.

У гран-прі жінок перемогу святкувала Оксана Окунєва з Миколаєва. Вона підкорила висоту 189 см. Друге та третє місця посіли киянка Ірина Геращенко та спортсменка з Бердичева Наталія Гапчук відповідно. Обоє спортсменок підкорили планку на висоті 1 м 86 см.