Студенти ЛДУФК готові до чемпіонату України

Універсіада Львівщини з пауерліфтингу стала підготовчим етапом для збірної команди Львівського державного університету фізичної культури (Ільницька Марія, Мокруха Людмила, Дорохін Ігор, Дорохін Роман, Дах Андрій, Вовк Володимир, Нижник Богдан та Адамчук Ігор) для успішного виступу на чемпіонаті України серед студентів ВНЗ, який пройде 27-30 листопада в місті Коломия..

Щодо Універсіади Львівщини, де змагалося 10 команд ВНЗ Львова та 147 спортсменів, з-поміж яких – 15 студентів ЛДУФК. У перший змагальний день вагової категорії до 59 кг беззаперечним лідером змагань став майстер спорту Дорохін Ігор (22 ФС) з сумою триборства 507,5 кг. У ваговій категорії до 66 кг Куклишин Іван (22 ФС) виборов друге місце у присіданнях зі штангою та третє місце у тязі становій. Але набрана сума триборства не дозволила Івану увійти до трійки кращих спортсменів даної вагової категорії.

Другого змагального дня у ваговій категорії до 74 кг змагалися Дах Андрій (2 ФС), Дорохін Роман (22 ФС) та Яніцький Едуард (32 ФЗЛіТ), які у напруженій боротьбі вибороли 1, 2 та 5 місце у даній ваговій категорії. В результаті змагальної боротьби Роман зібрав суму 635 кг, Андрій 605 кг, а Едуард 535 кг.

Упродовж третього змагального дня честь команди захищали Вовк Володимир (22 ФС) та Височанський Олег (32 ФЗЛіТ), які із сумою триборства 712,5 кг та 625 кг посіли першу та четверту сходинку. При цього, дебютант даних змагань – Височанський Олег вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту, а сума триборства Вовка Володимира лише на 10 кг було меншою за норматив майстра спорту України.

Четвертий змагальний день для команди ЛДУФК з паеурліфтингу був менш вдалим. Оскільки по стану здоров’я зі змагань було знято двох спортсменів Опановича Ореста та Іванюка Святослава. Разом з тим, представники ЛДУФК протягом цього дня чотири рази піднімались на п’єдестал пошани. У ваговій категорії до 105 кг Нижник Богдан отримав безкомпромісну перемогу, зібравши суму 805 кг. Двоє наших спортсменів змагалися у ваговій категорії до 120 кг, а саме Адамчук Ігор (52 ФС) та Кордіяка Павло (32 ФЗЛіТ). Сума триборства 810 кг дозволила Ігорю посісти перше місце, а Павло із сумою триборства 587,5 кг виборов третю сходинку. В найважчій ваговій категорії понад 120 кг студент четвертого курсу Мотас Сергій виборов другу сходинку п’єдесталу даних змагань.