Студенти ЛДУФК підкорили «Надію-2014»

Студенти Львівського державного університету фізичної культури Гасанзаде Ірадж (ФС, 22) та Юсіфзаде Юсіф (ФС, 32) у вагових категоріях 55 кг і 74 кг відповідно стали переможцями міжнародного турніру з боротьби греко-римської "НАДІЯ-2014", який традиційно приймав Костопіль.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 230 борців з України, Польщі та Литви. Тому перемога студентів ЛДУФК, вихованців тренера-викладача кафедри атлетичних видів спорту Євгена Путія, у такій поважній компанії борців є ще більш вагомою.

Ще один представник ЛДУФК, першокурсник Андрій Зубко на цьому турнірі фінішував шостим.

Отож, вітаємо переможців та їхнього тренера-викладача Євгена Путія із вдалим виступом і бажаємо подальших звитяг!!!