Студентське свято ЛДУФК

Студентство – це час молодості, веселощів та здійснення мрій. 13 листопада в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури був проведений «Вечір до 105-ти річчя від дня народження Богдана-Ігора Антонича в рамках Всеукраїнського дня студента».

Богдан-Ігор Анто́нич – український поет, прозаїк, перекладач, літературознавець. Через офіційну заборону ширше знаний лише з середини 1960-х. Ця людина справила значний вплив на сучасну українську поезію, філософську лірику, релігійні, космічні мотиви, відгомін лемківського фольклору і язичницької символіки. Ще під час навчання в університеті Антонич пристрасно включився в літературне та громадське життя столиці Західної України, був членом гуртка студентів-україністів при Науковій секції Товариства прихильників освіти, наполегливо почав вивчати нюанси української мови.

Урочисту частину виступу розпочали студенти нашого університету, актори театру «Мета». Вони читали вірші та розповідали про насичене і таке коротке життя поета. В залі панувала спокійна атмосфера, під звуки скрипки і пісні кожен, хто був присутній, ніби переносився в той час, коли жив поет. Учасниця міжнародного телевізійного пісенного фестивалю «Доля» у місті Києві, та вокальної студії «Зоряна соната», наша студентка Соломія Мильчук виконала пісню «Росте Антонич».

До уваги присутніх був продемонстрований відеоряд про життя і творчість поета. Ну і звичайно ж незабутньою для всіх стала літературно – спортивна композиція «Бронзові м’язи» на вірші Богдана – Ігора Антонича у виконанні студентів Львівського державного університету фізичної культури: актора театру «Мета» Петра Кулика та представників Театру спорту.

Проте саме свято складалося не тільки з розважальної частини, були й серйозні моменти, такі як вручення нагород «кращим з кращих». Отож, переможцями студентського конкурсу 2014 року стали:

 

Номінація Кращий «Студент-спортсмен» -
Володимир Бородулько!

 


Номінація Кращий «Студент-науковець» -
Олександр Ваулін!


Номінація Кращий «Студент-митець» -
Петро Кулик!
Номінація Краща студентка факультету здоров’я людини і туризму –
Соломія Мильчук!
Номінація Краща студентка факультету фізичного виховання –
Юлія Леськів!
Номінація Краща студентка факультету спорту –
Юлія Савонік!

Також були нагороджені кращі старости університету: Гнатів Ірина, Дерев’янко Наталія, Девіняк Роман, Скіряк Михайло.

Насамкінець пролунав пісенний варіант гімну Львівського державного університету фізичної культури у виконанні Соломії Мильчук. З наступаючим святом Вас, наші дорогі студенти!!!

Марія Савич-Станішевська
культурно-мистецький відділ

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ