Студентське татамі

16 жовтня на базі спортивного комплексу Львівського національного університету фізичної культури імені Івана Франка відбулася Універсіада Львівщини з карате WKF. Більше 50 студентів захищали честь своїх навчальних закладів на татамі.

Команда Львіського державного університету фізичної культури складалася з 12 студентів 1-4 курсів спеціалізації карате WKF кафедри фехтування, боксу і національних одноборств, які виступали у двох видах програми ката й куміте. Частину студентів спеціалізації було залучено до суддівства та обслуговування змагань.

До складу нашої команди входили як досвідчені спортсмени, зокрема Галина Мельник - призерка останнього чемпіонату Європи серед студентів, Анастасія Мястковська – фіналістка чемпіонату Європи 2014 року серед кадетів та юніорів, так і студенти першокурсники, для яких це були перші студентські змагання.

За результатами проведених поєдинків наша команда, обійшовши своїх найближчих конкурентів з ЛНУ та ЛПІ, посіла перше місце серед жінок та чоловіків, де проводились окремі заліки. Переможцями у своїх категоріях стали Ігор Дем’янчук (22 грепа, факультет фізичного виховання) в куміте -67 кг., Максим Борищак (22 ФФВ) в куміте -75 кг, Тарас Герчук (22 ФФВ) в куміте +84 кг, Анастасія Мястковська (21 ФС) в куміте -55 кг та Галина Мельник (41 ФС) в куміте -61 кг. Найбільший внесок у перемогу нашої команди зробили Микола Кандяк  (2 ФФВ), який приніс чоловічій команді 60 очок та Галина Мельник яка принесла жіночій команді 69 залікових очок.