Теоретичний семінар для вчителів фізичної культури Львівщини

11 грудня 2014 р. у Львівському обласному будинку учителя відбувся теоретичний семінар на тему: "Становлення української гімнастично-руханкової та спортивної традиції». Участь у ньому взяло понад 90 вчителів з фізичної культури Львівщини, зокрема зі Львова, Жовкви, Миколаєва, Новояворівська, Перемишлян, Пустомит, Радехова, Сколе, тощо.

Перед учасниками із доповідями виступили викладачі Львівського державного університету фізичної культури завідувач кафедри олімпійської освіти, доцент Ярослав Тимчак та доцент кафедри олімпійської освіти, кандидат історичних наук Андрій Сова.

Увага вчителів була звернена на те, що у кінці ХІХ – на початку ХХ ст. у Галичині була започаткована українська гімнастично-руханкова і спортивна традиція. Підкреслювалося особливе значення товариства “Сокіл” та Академічної гімназії у Львові у становленні фізичної культури українців. Учасники обговорили і схвалили ідею запровадження постійно діючого семінару для вчителів фізичного виховання присвяченого проблемам олімпійської освіти, історії та теорії національної фізичної культури українців.

Кафедра олімпійської освіти