Вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, рекомендований Міністерством освіти і науки України (лист 1/11-12177 від 30.07.2013), „Теорія, методика та організація фізичного виховання у спеціальній медичній групі”.
Автор – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання нашого Університету Іванна Романівна БОДНАР.

Боднар І.Р.
Теорія, методика та організація фізичного виховання у спеціальній медичній групі : навч. посіб. / Іванна Боднар. – Л. : ЛДУФК, 2013. – 170 с.
ISBN 978-966-2328-58-5

У навчальному посібнику обґрунтовано важливість занять із фізичної культури учнів загальноосвітніх навчальних закладів, за станом здоров’я скерованих до спеціальної медичної групи. Викладено теоретичні основи фізичного виховання з такими дітьми (особливості формулювання мети й завдань, специфічні принципи). Подано особливості застосування засобів, методів і методичних прийомів під час обов’язкових і додаткових організаційних форм фізичного виховання. Викладено методику занять з фізичної культури для дітей із різними захворюваннями.
Для студентів факультетів фізичного виховання вищих навчальних закладів, учителів фізичної культури, які проводять уроки з учнями спеціальних медичних груп, слухачів курсів підвищення кваліфікації, батьків, усіх небайдужих до здоров’я дітей шкільного віку.