Тетяна Клімченко – чемпіонка України

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Тетяна Клімченко завоювала чотири медалі на чемпіонаті та Кубку України з велотреку, який приймав єдиний в країні діючий львівський трек.

Зокрема, в індивідуальній гонці на 3 км серед жінок до 23 років 20-річна майстер спорту України Тетяна Клімченко (тренери – Рудько В.І., Тичко О.Б.) виборола третє місце, поступившись лише досвідченій Анні Соловей (мсмк) та Олені Демидовій. Натомість, разом з цими спортсменками і Мартою Терещук наша Тетяна Клімченко перемогла у командній гонці на 4 км. Ще одну перемогу Тетяна Клімченко святкувала у груповій гонці 50 кіл з 5 п/ф серед жінок до 23 років. А другу бронзову нагороду Тетяна Клімченко виборола у гіті на 500 м з/м.

Зазначимо, що у Львові змагалися понад 200 спортсменів з команд 10 областей. Найкращі результати, окрім вище згадуваних спортсменів, показали Роман Гладиш, Андрій Куценко (Львівська область), Христина Кондратенко, Ксенія Суральова (Миколаївська область), Андрій Варяниця, Олександр Мощенський (Харківська область), Олена Цьось, Андрій Сач (Волинська область), Андрій Розгонюк, Іван Шевчук (Вінницька область), Ілля Крепіков (Донецька область).