Василь Козар: "У грі з "Карпатами" "Галичанка" була командою"

Львівська "Галичанка", в основному складі якої виступають студентки Львівського державного університету фізичної культури, у стартовому матчі нового сезону з рахунком 31:21 розгромила діючого чемпіона України ужгородські «Карпати», а також з рахунком 29:22 обіграла бронзового призера минулого сезону херсонську «Дніпрянку». Головний тренер "Галичанки" Василь Козар поділився враженнями від стартових двох матчів своєї команди у новому чемпіонаті Суперліги.

«Якщо говорити про перший матч з «Карпатами», то у мене був план додати наприкінці кожного з таймів. Його реалізувати нам вдалося, однак якщо відверто, навіть не думав, що ми так погано розпочнемо поєдинок. Дівчата дуже хвилювалися. Ми невдало зіграли на початку матчу, однак усе компенсували згодом. Цей тур двічі переносили, тому нам доводилося двічі змінювати систему підготовки. Було помітно, що нам бракує ігрової практики. Суперник днем раніше грав з «Дніпрянкою», тому він краще адаптувався до майданчика.

Вважаю, у другому таймі ми вимотали суперника. Такого перебігу подій я очікував, тому навмисно приберігав на лавці запасних деяких наших гравців. Мова йде про Тамару Смбатян, Лесю Смолінг, Наталю Савчин, Наталю Туркало та інших. Коли ці дівчата виходили на майданчик, вони зреалізовували план на гру.

Звичайно, після цієї перемоги є радість. Хочеться грати такі матчі. Для мене, як для тренера, ця перемога важливіша вдвічі, оскільки команда змогла перебудуватися, проявити характер, змінити напрямок матчу і захопити повне домінування на майданчику.

Хотів би виділити наших крайніх гравців – Анастасію Дорожівську та Наталю Воловник. Вони зіграли бездоганно. Також добре себе проявила після повернення в команду Наталя Туркало. Звісно, вона ще не в найкращій ігровій формі, однак, думаю, що додаватиме. Дуже добре зіграли також і дві Наталі – Сабова та Савчин. Вони виконали багато чорнової роботи в захисті.

Вважаю, у цьому матчі «Галичанка» була командою. Було багато приємних моментів, коли дівчата одна одну підстраховували і виручали. Можливо, такі речі для вболівальника є невидимими, однак для мене, як для тренера, це дуже важливо.

У грі з «Дніпрянкою» також добилися позитивного результату. Але, як тренер, бачив чимало помилок і ними не можу бути задоволеним. Фактично протягом усього поєдинку була рівна гра та результат. Звичайно, вплинуло і те, що ми грали на другий день зранку після вечірнього матчу з «Карпатами». Хоч і цей матч ми схилили на свою користь, по цій грі є претензії до окремих гравців. Наш план на гру був дещо іншим», – розповів Василь Миколайович Козар.

За матеріалами: http://galsports.com