У ЛДУФК підняли прапор України та НОК

6 лютого, у олімпійському селищі відбулася церемонія підняття державного прапора України, що засвідчило готовність країни до участі в Олімпійських іграх. Того ж числа урочисто й пафосно підняли стяги України та Національного олімпійського комітету України у актовій залі Львівського державного університету фізичної культури.

Зазначимо, що Україну на зимовій Олімпіаді в Сочі презентуватимуть 43 спортсмени з дев’яти видів спорту. «Шестеро з них – захищатимуть честь Львівської області», – наголосив у своєму слові начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода. Він же прочитав усім присутнім в залі вітального листа від президента НОК України Сергія Бубки.


Натомість ректор Львівського державного університету фізичної культури, заступник голови відділення НОК України у Львівській області професор Євген Приступа підмітив, що аж 13 українських спортсменів є представниками ЛДУФК, провідного навчального закладу Західної України у сфері фізичної культури та спорту – Олена Підгрушна (біатлон), Богдана Мацьоцька (гірськолижний спорт), Віктор Пасічник (лижне двоборство), Катерина Григоренко (лижні гонки), Андрій Кісь, Андрій Мандзій, Олена Стецків, Олена Шхумова, Олександр Оболончик, Роман Захарків (санний спорт), Аннамарі Чундак, Йосип Пеняк (сноубординг), Надія Діденко (фристайл). «Усі вони є нашими, і усі ми будемо радіти, якщо аспірантка ЛДУФК, тернополянка Олена Підгрушна повернеться із Сочі з нагородою. Нам залишається у це вірити та щиро вболівати за наших спортсменів», – зазначив Євген Никодимович.

Та які урочистості без самих спорстменів-олімпійців? Гучними оваціями присутні вітали на святі «Олімпійського прапора» уславлених львівських олімпійців: олімпійського чемпіона Олександра Петріва (кульова стрільба), срібного призера Ігор 18-ї Олімпіади 1964 року Георгія Прокопенка (плавання), бронзову призерку Олімпійських ігор 2008 року Лесю Калітовську (велоспорт), учасника чотирьох Олімпіад Сергія Антонова (стрільба з лука) та представників зимових видів спорту, які в різні роки представляли Львівщину на «білих» Олімпіадах – Валерія Савіна (стрибки на лижах з трампліну), Христину Опьолю-Подгрушну, Юлію Харківську-Шепіленко (гірськолижний спорт), Олега Авдєєва, Олега Жеребецького (санний спорт). Оплески лунали і на честь учасників І зимових юнацьких Олімпійських ігор 2012 року в Інсбруку Антона Дукача та Анатолія Легедзи (санний спорт).

Отож, уболіватимемо за усіх наших олімпійців, які змагатимуться в Сочі та чекатимемо такого ж теплого прийому після їхнього повернення додому.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ