У наймолодшої команди ЛДУФК – дві нагороди

На чемпіонаті України з боротьби самбо серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації честь Львівського державного університету фізичної культури гідно відстояли студенти нашого вишу. Двоє з них – Юлія Орчакова та Марія Денисюк – повернулися до Львова із срібними нагородами.

Загалом, у чемпіонаті України змагалися понад 200 спортсменів із 10 областей України, які представляли 34 вищих навчальних заклади. Студенти ЛДУФК Орчакова Юлія (1 ФФВ) у ваговій категорії до 52 кг та Денисюк Марія (2 ФС) у ваговій категорії до 60 кг продемонстрували високий рівень боротьби, що дозволило їм зійти на друге місце п’єдесталу пошани.

На жаль, не обійшлося і без прикрих суддівських помилок, через які без нагород залишилися студенти першого курсу факультету спорту Нікіта Максимов (вагова категорія до 74 кг) та п’ятикурсниця факультету ПК ПП та ЗО Тетяна Дячок (вагова категорія до 52 кг), які в підсумку зайняли п’яті місця.

Спортивні травми завадили продовжити боротьбу першокурснику факультету ЗЛіТ Костюку Андрію у ваговій категорії до 57 кг та четвертокурснику ФФВ Пучинському Олександру (+100 кг), які посіли сьомі місця. Брак досвіду не дозволив продовжувати боротьбу за нагороди студентам другого курсу Козію Івану (22 ФФВ, 90 кг) та Орєхову Олександру (22 ФС, 68 кг), які в підсумку посіли дев’яте та сімнадцяте місце відповідно.

Зазначимо, що команда ЛДУФК була наймолодшою на турнірі (чотири першокурсники та два студенти другого курсу), яким було надзвичайно складно боротися з борцями, які були старшими за них у більшості випадків майже на десять років. Отож, вітаємо наших студентів та їх наставника завідувача кафедри атлетичних видів спорту Загуру Федора Івановича, бажаємо уникати спортивних травм і продовжувати плідно працювати на тренуваннях після чого обов’язково прийдуть гучні перемоги на борцівських килимах світу.