Угода про співпрацю з Академією фізичного виховання у Варшаві

Під час робочого візиту до Республіки Польщі, 29 вересня 2014 року, ректор Львівського державного університету фізичної культури, професор Євген Приступа і ректор Академії фізичного виховання імені Йозефа Пілсудського у Варшаві Анджей Масталєжа, підписали угоду про співпрацю.

Головною метою якої є підготовка фахівців, навчально-методична та наукова діяльність у галузі фізичного виховання, спорту, здоров’я людини і туризму.

Домовленість стосується обміну програмами підготовки фахівців і підвищення їхньої кваліфікації та паритетний обмін вченими, викладачами, аспірантами і студентами в рамках навчальної і наукової діяльності. Також завдяки цій співпраці будуть проводитися спільні наукові дослідження з актуальних проблем фізичного виховання, спорту, здоров’я людини і туризму та відбуватимуться двосторонні наукові конференції і симпозіуми.