Україна надолужує прогаяне

Після дня відпочинку на шаховій Олімпіаді в норвезькому Тромсе чоловіча та жіноча команди України впевнено обіграли своїх суперників. Зокрема, лідер збірної, випускник Львівського тоді ще інституту фізкультури Василь Іванчук здобув дві перемоги та зіграв унічию з болгарином Топаловим.

На щастя, виграли свої партії в болгар Павло Ельянов і Антон Коробов, що дозволило Україні сввяткувати перемогу з рахунком 2,5:1,5. Тепер чоловіча команда України з 13 очками поділяє 2-6 місця, а з урахуванням додаткових показників займає 3 місце, відстаючи від лідера – Китаю на одне очко.

Потішила у 8 турі й жіноча команда України, яка обіграла одну з головних конкуренток – збірну Грузії – 2,5:1,5. Перемогли своїх опоненток Анна Ушеніна і Наталія Жукова. Унічию завершила свою партію студентка ЛДУФК Марія Музичук. На жаль, програла недавня випускниця ЛДУФК Анна Музичук. Після серії успіхів жіноча команда набрала 13 очок і поділяє 3-5 місця, а з урахуванням додаткових показників перебуває на 5 місці. Лідирує команда Росії – 16 очок.
Сьогодні, 11 серпня чоловіча команда України зустрічається з командою Китаю, жіноча – із збірною Індії.