Україна: три перемоги і нічия

У поєдинках четвертого туру 41 Всесвітньої шахової Олімпіади-2014 у норвезькому місті Тромсе обидві українські збірні – чоловіча та жіноча – здобули перемоги з однаковим рахунком 3:1. Чоловіки обіграли Бангладеш, а дівчата були сильнішими за Туреччину.

Лідер чоловічої збірної України, випускник Львівського інституту фізичної культури Василь Іванчук на першій дошці знову зіграв унічию. Також миром завершив свою партію Руслан Пономарьов. На щастя, перемогли Павло Ельянов та Олександр Моісеєнко.

Перша дошка жіночої команди, недавня випускниця ЛДУФК стриянка Аня Музичук свою партію виграла. Її молодша сестра, котра продовжує навчання у Львівському державному університеті фізичної культури Марічка зіграла внічию. Перемогла також у цьому турі досвідчена Інна Гапоненко, а Ганна Ушеніна завершила свою партію нічийним результатом.

Отож, після чотирьох турів Олімпіади жіноча і чоловіча збірні України здобули по три перемоги і по одному рау підписали мирову.