Українки обіграли росіянок на чолі з Лагно

Приємна новина надійшла із норвезького міста Тромсе, де на фінішну пряму вийшла Всесвітня шахова Олімпіада. Жіноча збірна України на чолі з представницями Львівського державного університету фізичної культури сестрами Музичук у 10-му, передостанньому, турі завдала першої поразки лідеру турніру команді Росії (2,5:1,5), куди напередодні Олімпіади перебралася і прийняла російське громадянство вихованка львівської школи шахів Катерина Лагно.

Недавня випускниця ЛДУФК Аня Музичук на першій дошці підписала мирову із тепер уже екс-українкою Катериною Лагно. Також унічию закінчили свої партії студентка ЛДУФК Марія Музичук і Анна Ушеніна. А переможне очко принесла команді України досвідчена Наталія Жукова. Попри поразку, збірна Росії із 18 очками втримує лідерство. А наша команда разом з китаянками, які несподівано зіграли внічию з командою Іспанії, поділяють 2-3 місця із 17 очками. 14 серпня в останньому турі Україна зустрічається з Китаєм.

Чоловіча команда України зіграла внічию 2:2 із збірною Азербайджану. Виграв Павло Ельянов, внічию зіграли Руслан Пономарьов і Олександр Моісеєнко. На жаль, програв Василь Іванчук. Відтак, команда Китаю, вигравши у Франції, стала одноосібним лідером із 17 очками. На друге місце із 16 очками вийшла команда Угорщини. Україна із 15 очками поділяє 3-10 місця, займаючи за додатковими показниками 4 місце. У останньому турі наша команда зустрічається з командою Угорщини.