Українські збірні уже треті

За два тури до завершення Всесвітньої шахової Олімпіади в норвезькому Тромсе чоловіча та жіноча команди України перебувають на третій сходинці турнірної таблиці. Сьогодні, 12 серпня, в українських жінок на чолі із представниками Львівського державного університету фізичної культури сестрами Музичук принципова зустріч з Росією, а на чоловіків на чолі з випускником нашого «інфізу» Василем Іванчуком очікує матч з Азербайджаном.

А в 9-му турі українська чоловіча команда у складі Василя Іванчука, Руслана Пономарьова, Павла Ельянова і Олександра Моісеєнка зіграла внічию на усіх чотирьох дошках з лідером – збірною Китаю – 2:2. Таким чином, різниця між командами України і Китаю, до якої приєдналася команда Франції, як і раніше одне очко. За два тури до фінішу наша команда з 14 командними очками поділяє 3-7 місця, займаючи третє за додатковими показниками.

Жіноча команда України виграла у команди Індії 2,5:1,5. Перемогла студентка ЛДУФК Марія Музичук, унічию зіграли недавня випускниця ЛДУФК Аня Музичук, Анна Ушеніна і Наталія Жукова. Наша команда, як і раніше, відстає від Росії на три очки. Але звітна перемога дозволила нам з 15 командними очками вийти на чисте третє місце.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ