Універсіада Львівщини-2014

Команда Львівського державного університету фізичної культури виборола золоті медалі у всіх категоріях (командних, особистих, парних у чоловіків і жінок та змішаних) на Універсіаді Львівщини з бадмінтону. Змагання відбувалися на спортивній базі Львівського національного університету імені.Івана Франка з 11 по 14 березня. У кладі команди виступали: Гуркало Владислав (МС, 33 група ФФВ), Панін Андрій (МС, 4 ФФВ), Концевич Андрій (КМС, 43 ФФВ), Джангобекова Христина (МС, 53 МФВ), Задніпровська Ілона (КМС, 44 ФФВ), Лема Тетяна (МС, 4 МФВ).

У командних протистояннях чоловіча і жіноча команди ЛДУФК вибороли перші місця. Результати особистих змагань виглядали так: Гуркало Владислав (1 місце в одиночній, 1 місце в парній, 1 місце в змішаній категоріях); Панін Андрій (2 місце в одиночній, 1 місце в парній та 3 місце в змішаній категоріях); Концевич Андрій (7 місце в одиночній категорії); Джангобекова Христина (1 місце в одиночній, 1 місце в парній, 1 місце в змішаній категоріях); Лема Тетяна (4 місце в одиночній категорії); Задніпровська Ілона (2 місце в одиночній, 1 місце в парній, 3 місце в змішаній категоріях).

Підсумки Універсіади Львівщини з бадмінтону 2014 року:

І місце – ЛДУФК (в сумі 606 балів);

2 місце - НУ„ЛП” (529 балів);

3 місце - ЛНУ (449 балів);

4 місце – ЛНМУ (394 балів);

5 місце – ЛНАУ (320 балів);

6 місце – ЛДФА (288 балів);

7 місце – ЛІЕТ (230 балів);

8 місце – ЛІБС (226 балів).

Вітаємо наших спортсменів та тренерів Гречанюк Оксану Олексіївну, Гуркало Людмилу Орестівну, Ціж Любов Михайлівну, Каратника Івана Васильовича з успішним виступом.