Універсіада Львівщини

В місті Львові з 8 по 10 квітня 2014 року проходила Універсіада Львівщини з плавання. Команду Львівського державного університету фізичної культури  представляли 18 спортсменів. Під керівництвом викладача кафедри водних та неолімпійських видів спорту Полегойка М.Б. команда університету посіла беззаперечне 1 місце серед 9-ти вищих навчальних закладів Львівщини. Студенти ЛДУФК брали участь в розіграші 33 комплектів медалей. За результатами змагань 28 медалей золотого ґатунку залишились у скарбничці нашого університету.

Склад команди: Білінська Анна, Стабровська Марина, Батрак Зінаїда, Ясінська Надія, Бура Марта, Сусол Олена,  Заблоцький Юрій, Зведенюк Павло, Федечко Андрій, Серховець Дмитро, Ласковий Віталій, Патій Максим, Мельник Олександр, Озюменко Ярослав, Садчіков Олександр, Скульський Олександр, Ткачук Юрій, Олійник Дмитро.