Урочиста церемонія посвяти у студенти

31 серпня Львівський державний університет фізичної культури зі щирими побажаннями вітав своїх першокурсників. Урочиста церемонія розпочалася о дванадцятій годині. Все дійство проходило в актовому залі університету.

Під урочисті фанфари Державний прапор України внесли відмінник навчання, стипендіат стипендії В’ячеслава Чорновола, Володимира Кузя та голови ОДА, член Національної збірної команди України зі спортивної акробатики, срібний призер чемпіонатів Європи та чемпіонатів світу Ростислав Романяк та майстри спорту України, відмінниці навчання, Анна Мисишин і Юлія Леськів. Честь внести прапор Львівського державного університету фізичної культури мали відмінник навчання, стипендіат стипендії В’ячеслава Чорновола, Володимира Кузя та голови ОДА, член Національної збірної команди України зі спортивної акробатики, срібний призер чемпіонатів Європи та чемпіонатів світу Костянтин Гнатюк та майстри спорту України, фіналістка чемпіонату Європи Катерина Коцур і триразова переможниця чемпіонатів України Вікторія Терещук.

В залі зібралося багато гостей, серед яких були і першокурсники, і їх батьки, і професорсько-викладацький склад університету. У пам’ять про загиблих у бойових діях АТО на східних кордонах України була оголошена хвилина мовчання . Після чого відбулося урочисте покладання квітів на поле почесних поховань Личаківського кладовища.

Урочисту церемонію відкрив ректор університету, Євген Никодимович Приступа. Звернувся він до всіх першокурсників з такими словами: «Я радо вітаю усіх присутніх на Урочистій церемонії Посвяти у студенти! Від сьогодні, шановні першокурсники, Ви стаєте студентами нашого «зоряного» університету. Отож, дорогі друзі, гордо носіть ім’я інфізівця, здобувайте наукові та олімпійські вершини і хай в цьому Вам допомагає Бог! Слава Вам! Слава українському спорту! Слава Україні!».

По закінченню привітального слова Євгена Никодимовича прозвучав Гімн України. Після чого були вручені символічні Залікові книжки №1. Факультет фізичного виховання – майстр спорту України з гандболу Гладун Марія, факультет спорту – майстр спорту України Міжнародного класу  зі стрільби з лука, член Національної збірної України   Рожко Олег, факультет  здоров’я людини і туризму – відмінниця навчання, золота медалістка, кандидат в майстри спорту України з художньої гімнастики  Балух Марта.

На закінчення урочистої церемонії на сцену були запрошені проректори та завідувачі випускних кафедр університету, щоб наші юні студенти добре знали кожного із них. З вітальним словом звернувся до усіх присутніх Ярослав Володимирович Тимчак, відповідальний за виховну роботу ЛДУФК, доцент, завідувач кафедри олімпійської освіти, та Олег Сидорко −  доцент, декан факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти. Закінчилося свято виконанням Міжнародного студентського гімну  «Гаудеамус».

О 13:15 всі зібралися в Соборі Святого Юра на Молебень за здоров’я та Божу допомогу у навчанні нашим першокурсникам та усім студентам Львівського державного університету фізичної культури. Отець  побажав їм здоров’я, наснаги, успіхів і головне − не заплямити своїми вчинками своїх батьків, викладачів, знайомих. Чого бажаємо і ми! Отож, успіху Вам і терпцю наші "першачки"!

Марія Савич − Станішевська, культурно-мистецький відділ