Стартувала студентська ліга України

Жіноча волейбольна команда Львівського державного університету фізичної культури (головний тренер – Василь Ковцун, тренер – Володимир Левків) стартувала у вищій студентській лізі України сезону 2014-2015 років.

У спортзалі львівського технологічного коледжу змагалися команди групи Б. Зокрема, волейболістки «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» 19 листопада зустрічалися із головним фаворитом і минулорічним переможцем ліги командою Чернігівського національного педагогічного університету. Наші студентки поступилася – 1:3.
20 листопада «ЛДУФК-СКІФ» здобув свою першу перемогу у новому сезоні, впевнено обігравши команду Чернівецького торгово-економічного інституту-КНТЕУ – 3:0.

Честь львівського університету на всеукраїнському рівні відстоювали такі гравці:

Григоренко Євгенія (1 курс ФФВ),

Макурова Валерія (1 курс ФС),

Коваль Анастасія (1 курс ФС),

Лис Ірина, Сліпець Юля (2 курс ФС),

Лановенко Вікторія (3 курс ФФВ),

Малишева Анастасія (3 курс ФС),,

Чернявська Катерина (3 курс ФС),

Малярчук Ганна (4 курс ФФВ),

Переста Дар’я (4 курс ФФВ),

Турянська Марія (5 курс ФС),

Лук’янець Вікторія (6 курс ФФВ, магістратура , капітан команди).

Травмована Совтус Вікторія (1 курс ФС). Члени нашої команди, які не брали участі в першому турі: Кримська Яна (2 курс ФС), Жадан Євгенія (2 курс ФЗЛіТ).