Відкрита першість Львівського національного університету ім. І. Франка

12 жовтня у Львові відбулася Відкрита першість Львівського національного університету імені Івана Франка в парній категорії з бадмінтону. Учасниками цього турніру були представники ЛНУ ім. Івана Франка, ЛДУФК, НУ «ЛП», з міста Дрогобича ДЮСШ “Верховина”, СК «Бузувіри».

Львівський державний університет фізичної культури представляли студенти й викладачі, які взяли участь як в організації змагань, так і безпосередньо у самих виступах. У підсумку наші викладачі Любов Михайлівна Ціж разом з Оксаною Олексіївною Гречанюк здобули золоту медаль.

Ще один викладач нашого вишу Іван Васильович Каратник у парі з Ілльою Шведовим також посіли перше місце. Студент 3 групи ФФВ Владислав Тодорук разом з Романом Алтуняном вибороли бронзову медаль чемпіонату, а Андрій Панін (студент 24 групи ФФВ) разом з Палюхом Назаром зайняли 5 місце.

Активну участь в організації цих змагань взяла аспірантка ЛДУФК Христина Джангобекова.