VII Відкрита студентська наукова конференція "Спорт та сучасне суспільство"

12 березня 2014 року на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України за сприянням Спортивного комітету України та Спеціальної Олімпіади України відбулася VII Відкрита студентська наукова конференція «Спорт та сучасне суспільство».

У заході взяло участь 43 студенти з профільних ВНЗ України, серед яких Національний університет фізичного виховання і спорту України, Дніпропетровський державний інститут фізичної культури, Львівський державний університет фізичної культури (2 студенти), Харківська державна академія фізичної культури.

На секційних засіданнях було представлено 24 доповіді. У виступах та дискусіях учасники конференції обговорили результати наукових досліджень з історичних, соціально-гуманістичних і філософських аспектів розвитку спорту; організаційно-правових, соціально-економічних і педагогічних засад його функціонування; сучасного стану та перспектив розвитку окремих видів спорту.

За результатами конференції студенти 5 курсу факультету спорту Сергій Смирновський з темою доповіді: «Структура та зміст техніко-тактичних дій висококваліфікованих фехтувальників-шпажистів» (Науковий керівник доктор наук з фіз. виховання і спорту, проф. Бріскін Ю.А.) та Ірина Габрильчук з темою доповіді: «Соціальна спрямованість занять спортом за програмами спеціальних олімпіад» (Науковий керівник кандидат наук з фіз. виховання і спорту, доц. Передерій А.В.) були відзначені дипломами.

Вітаємо молодих науковців та наукових керівників з вдалими виступами та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ