Викладачі кафедри фізичної реабілітації ЛДУФК відвідали Scanmed лікарню св. Рафала у Кракові

22 грудня делегація Львівського державного університету фізичної культури у складі проректора з науки та зовнішніх зв’язків професора Андрія Вовканича, старших викладачів кафедри фізичної реабілітації Ольги Бас і Олега Білянського та викладача кафедри фізичної реабілітації Оксани Федорович відвідала Лікарню св. Рафала Scanmed у Кракові, яка є одним з найсучасніших об’єктів медицини не тільки у Польщі, але і в Європі, з метою обговорення можливостей співпраці.

З польського боку в обговоренні взяли участь директор клініки Юзефа Йоб та координатор з розвитку східно-європейського ринку Ірина Прендкевич. Підсумком візиту стало укладання угоди, яка, зокрема, передбачає проходження студентами кафедри клінічних практик з курсів «Фізична реабілітація при порушеннях діяльності опоно-рухового апарату», «Фізична реабілітація в неврології» та «Фізична реабілітація при множинних порушеннях діяльності систем організму» на базі лікарні.