Випускниця ЛДУФК Анна Музичук – заслужений майстер спорту України

15 серпня до столиці прибула збірна України з шахів, яка брала участь у Всесвітній шаховій олімпіаді у Тромсе (Норвегія). В аеропорту "Бориспіль" спортсменів урочисто зустрічали заступник Міністра молоді та спорту України, аспірант ЛДУФК Олена Підгрушна, представники Федерації шахів України та журналісти.


Олена Підгрушна привітала бронзових призерок шахової олімпіади, зазначивши, що пишаєтся здобутками наших шахістів, які достойно змагалися на олімпіаді, склавши конкуренцію маститим спортсменам світу, а їх медалі вартують золота. Вона побажала спортсменам золотих нагород та найвищих п’єдесталів.


Заступник Міністра вручила посвідчення Заслуженого майстра спорту України бронзовій призерці шахової олімпіади Анні Музичук зі Стрия, котра лише нещодавно закінчила Львівський державний університет фізичної культури, де зараз навчається її молодша сестра Марія.


Нагадуємо, що жіноча збірна України в заключному турі Всесвітньої шахової Олімпіади зіграла внічию з командою Китаю, що дозволило їй зайняти третє місце за підсумками турніру. Наші спортсменки набрали стільки ж очок, як і китаянки, однак поступилися за додатковим показником. Призерами Олімпіади стали Анна Ушеніна, Наталія Жукова, Інна Гапоненко, Ганна і Марія Музичук.


Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ